Піцерія-пастерія Помідора – Смачна піца, швидка безкоштовна доставка страв у Чорткові

НЕАПОЛІТАНСЬКА ПІЦА – ГОРДІСТЬ ІТАЛІЇ

Неаполітанська піца – це незабутній смак. Тому сплутати її з іншою піцою – просто неможливо, якщо ви хоча б раз у житті куштували це ніжне повітряне тісто, що тане в роті та дуже добре засвоюється.

Тверда піца – точно не неаполітанська піца. До речі, у 2017 році тісто для неаполітанської піци було занесено до нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.

“Vera pizza Napoletana” – “справжня піца – неаполітанська”, так говорять в Італії.

Найбільше уваги та часу ми приділяємо тісту. Замішуємо його лише з італійського борошна, бо саме воно найкраще утримує воду та забезпечує відчуття легкості від споживання піци. Цукор в тісто не додаємо. А дріжджів – зовсім трішки, ще й залишаємо тісто «відпочити» майже на добу.

На етапі розкачування – жодних качалок, бо тоді це вже не буде неаполітанською піцою. Тісто наш піцайоло розтягує вручну і багато разів перекидає, щоб знову ж таки наповнити повітрям. Випікає всього 60-90 секунд при температурі близько 400°С у печі на дровах.

А ще соус! Справжній томатний соус для неаполітанської піци готуємо із розмелених італійських томатів пелаті. Жодних кетчупів та майонезу.

Можна довго ще описувати чудові властивості цієї неймовірно легкої та смачної піци, а можна насолоджуватись нею, як героїня Джулії Робертс із фільму “Їж, молись, кохай”.

Запрошуємо на справжню неаполітанську піцу у Помідору.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *